• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com
  • https://www.twitter.com/http://www.facebook.com
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Referanslarımız

HakkımızdaFTS Zemin Mühendisliği dinamik ve genç kadrosuyla zemin ıslahının her alanında tüm  yenilik ve gelişmeleri takip ederek sorunlara akılcı ve pratik çözümler bulmaya devam etmektedir. Halen Ankara’da Faaliyetlerine devam eden FTS Zemin Mühendisliği, başardığı güzel işler ile  hızla ilerleyen  sektöründeki tercih edilen firmalar arasına girmeyi amaçlamış ve bunu gerçekleştirmek için sizlere canı gönülden hizmet sunmaya devam ederek konusunda epey bir ilerleme katetmiştir.

FTS Zemin Mühendisliği esas hedefi hiç şüpesiz ki  müşterilerinden gelecek  talepler dogrultusunda,hem müşterilerinin gösterdiği proje ve tercihlerini dikkate alarak,  hem de kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak  bilgisini ve tecrübesine dayalı zemin ıslahında son teknolojilerini uygulamak , Taahhüt ettiği işleri zamanında  ve gönül rahatlığı içerisinde  yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktır.

FTS Zemin Mühendisliği olarak Misyonumuz, Siz  değerli müşterilerimizin işlerini   zamanında ve doğru yaparak  güzel işler başarmanın onurunu ve mutluluğunu   hep birlikte paylaşmak.

Vizyonumuz ise dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak işlerimizi teknik standartlara ve iş ahlakına uygun  yapmaktır.Bu vesile ile çıtamızı bir adım daha ileri taşımanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyorum.

Saygılarımızla. 

FTS ZEMİN MÜHENDİSLİĞİ 

Faruk SÜSLÜ
GENEL MÜDÜR


                             istek ve talepleriniz için

info@ftszemin.com

faruk@ftszemin.com

proje@ftszemin.com                

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret49206
Hava Durumu